Bluzy z logo Twojej szkoły? To możliwe!

BluzLO bluzy dla szkół średnich i uczelni

Dostanie się do wymarzonej szkoły lub uczelni to niewątpliwy sukces, który ma wpływ na całą naszą przyszłość. Okres nauki to jeden z najważniejszych etapów w życiu człowieka, nie tylko z powodu samego procesu uczenia się, ale przede wszystkim, poznawania samego siebie i budowania relacji z rówieśnikami. Nie od dziś wiadomo, że poczucie przynależności do grupy jest niezwykle istotne w okresie dorastania. Nic więc dziwnego, że młodzi ludzie często decydują się na zakup akcesoriów, związanych ze swoją placówką edukacyjną, aby się z nią lepiej identyfikować.

Wydawać by się mogło, że tylko najbardziej prestiżowe szkoły i uczelnie mogą sobie pozwolić na promocję swojej marki, poprzez dystrybucję własnego merchu czy gadżetów z ich logo. Firma BluzLO wychodzi jednak naprzeciw takiemu myśleniu z propozycją spersonalizowanej odzieży dla Twojej szkoły lub uczelni. Jak sprawić, by Ty i Twoi znajomi uczniowie i studenci mogli niebawem cieszyć się z bluz i toreb z logo Waszej szkoły? Oto 10 prostych kroków, jak podjąć z nami współpracę.

Jak to zrobić?

  1. Konsultacja

Zorganizowanie odzieży szkolnej to zadanie, za które najczęściej odpowiedzialny jest Samorząd Uczniowski. Jeżeli go reprezentujesz i nie masz pomysłu, jak się do tego zabrać, skontaktuj się nami na bok@bluzlo.pl lub pod tel. (+48) 693 995 248. Nasz konsultant przedstawi Ci aktualną ofertę firmy, doradzi w kwestii asortymentu i znakowania oraz odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania.

  1. Projekt logo

Nasi graficy przygotują kilka propozycji logo Twojej szkoły, aby cała jej społeczność mogła zaakceptować, który wzór pojawi się ostatecznie na przyszłych bluzach i torbach. Zależy nam, aby jak największa liczba uczniów mogła zdecydować o wyglądzie projektu, dlatego w razie potrzeby, przygotujemy specjalną ankietę, która umożliwi powszechne głosowanie i podjęcie jednogłośnej decyzji.

  1. Prototypy

W przeciągu dwóch tygodni od zaakceptowania projektu dostarczymy do Twojej szkoły kilka bluz całkowicie za darmo, aby Ty i inni uczniowie mogli na własne oczy przekonać się o jakości materiału, trwałości haftu i kolorystyce naszych produktów.

  1. Decyzja

Jeżeli nasza oferta spełni oczekiwania szkolnej społeczności, rozpoczniemy realizację zamówienia. Jeśli nie, wysłane przez nas wcześniej prototypy pozostaną w Twojej szkole i bez żadnych dodatkowych kosztów zakończymy współpracę.

  1. Sesja

W ramach promocji naszych produktów w Twojej szkole zorganizujemy sesję zdjęciową z udziałem jej uczniów. Uczestnicy sesji otrzymają w podziękowaniu darmowe bluzy od firmy. Nasi graficy z kolei przygotują materiały promocyjne z wykorzystaniem zdjęć z sesji, aby każdy uczeń lub student dowiedział się o dostępności nowego merchu.

  1. Promocja

Materiały promocyjne z wykorzystaniem wizerunku uczniów pojawią się na naszej stronie internetowej i social mediach, a także w Twojej szkole za pośrednictwem plakatów, które przygotujemy i dostarczymy Twojej placówce. Jednocześnie każdy uczeń będzie miał możliwość przymierzenia bluzy w wyznaczonym do tego miejscu w szkole.

  1. Zamówienia

Zamówienia można składać indywidualnie lub zbiorowo, za pośrednictwem przewodniczącego klasy, na naszej stronie internetowej https://bluzlo.pl w zakładce “Sklep”. Akceptujemy płatność gotówką przy odbiorze, przelewem bankowym lub bramką płatniczą.

  1. Produkcja

Od złożenia zamówienia do zakończenia produkcji potrzebujemy tylko 10 dni roboczych. Aktualizujemy status zamówienia na bieżąco i jesteśmy gotowi odpowiedzieć drogą mailową na wszelkie pytania w związku z zamówieniami.

  1. Dostawa

Produkty dostarczymy bezpośrednio do Twojej szkoły lub uczelni, za pośrednictwem kuriera GLS, w ciągu 2 dni roboczych całkowicie za darmo.

  1. Wydawanie

Aby ułatwić proces wydawania zamówień, segregujemy je według klas lub roku i kierunku studiów. Przesyłki będą odpowiednio oznaczone imionami i nazwiskami nowych właścicieli, aby każdy odebrał taką bluzę lub torbę, jaką zamówił.

Pozostańmy w kontakcie

Jeżeli Ty, Twoja szkoła lub uczelnia jesteście zainteresowani naszą ofertą albo macie jakieś pytania, dotyczące potencjalnej współpracy, pozostajemy do waszej dyspozycji na bok@bluzlo.pl lub  (+48) 693 995 248. Znajdziecie nas też na Facebooku, Instagramie, TikToku, YouTube (@bluzlo) oraz na https://bluzlo.pl