Wszystko o prototypach bluz

BluzLO bluzy dla szkół średnich i uczelni

Jak wygląda produkcja bluz?

W BluzLO wiemy, że między złożeniem zamówienia a jego finalizacją jest jeszcze wiele istotnych etapów, które należy zrealizować we współpracy z klientem. Stawiamy przede wszystkim na jakość i dokładność naszej pracy, dlatego gwarantujemy, że produkty docelowe tworzymy w 100% zgodnie z ich projektami, a więc wedle woli naszych klientów.

Aby zyskać dodatkową pewność co do ostatecznego wyglądu zamówienia, wysyłamy do szkół tzw. prototypy bluz. Czym dokładnie są prototypy, do czego mogą posłużyć i ile kosztuje ich przygotowanie? Przekonaj się sam!

Czym są prototypy?

Jeszcze przed dostarczeniem w ręce uczniów gotowych produktów z logo szkoły tworzymy tzw. prototypy, czyli fizycznie wyprodukowane bluzy i torby, na podstawie wcześniej uzgodnionego z klientami projektu. Dzięki temu uczniowie mają możliwość samodzielnie ocenić stopień jego realizacji i na własne oczy przekonać się o jakości haftu oraz kolorystyki naszych bluz i toreb. 

Najpierw projekt

Zanim bluza trafi do szwalni, potrzebny jest projekt, dopracowany pod każdym względem w wyniku konsultacji uczniów z ekspertami BluzLO. Nasi graficy przygotowują najpierw logo, na podstawie tarczy szkoły lub propozycji uczniowskich. Następnie klienci wybierają odpowiadające im modele, ułożenie loga na bluzie i inne drobne szczegóły zamawianych ubrań.

Parametry bluzy

Nasza oferta uwzględnia 4 modele bluz: zwykła, kangurka, bejsbolówka i bluza rozpinana. Funkcjonują one w standardowych rozmiarach od XS do XXL. Nasze produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu każdy uczeń lub student może znaleźć coś dla siebie.

Do czego służą próbki bluz?

Podstawowym przeznaczeniem prototypów jest umożliwienie uczniom i studentom oceny naszych produktów „na żywo”, jeszcze przed uszyciem właściwych artykułów. Każdy klient ma prawo przymierzyć prototyp swojej bluzy, sprawdzić jakość jej materiału czy haftu oraz przekonać się o kolorystyce swojej przyszłej odzieży. W przypadku akceptacji prototypów zapewniamy, że finalny wygląd bluzy będzie identyczny jak jej wersja próbna. Uczniowie mają jednak możliwość zrezygnowania z zamówienia, jeszcze na etapie testowania prototypów, nie ponosząc za to żadnych kosztów. 

Innym zastosowaniem próbnych wersji bluz i toreb jest wykorzystanie ich w sesji zdjęciowej, z udziałem uczniów i studentów szkoły, z którą w danym momencie współpracujemy. Sesje fotograficzne są stałym elementem naszej współpracy z uczelniami, a zdjęcia, które powstają w ich wyniku, wykorzystujemy w ramach promocji naszych produktów w danej placówce edukacyjnej i internecie. Uczestnicy takich sesji, w podziękowaniu za swój udział i pomoc w ich przygotowaniu, otrzymują próbki naszych produktów gratis.

Ile to kosztuje?

Produkcja prototypów w BluzLO odbywa się całkowicie bezkosztowo, a nasza firma jako jedyna na rynku wysyła do szkół próbne i właściwe produkty zupełnie za darmo. Co więcej, jeśli uczniowie nie zdecydują się ostatecznie na zakup zaprojektowanych bluz, prototypy pozostaną do dyspozycji samorządu uczniowskiego, bez dodatkowych kosztów. Oznacza to, że nasi klienci płacą za konkretny produkt dokładnie taką kwotę, jaka widnieje w aktualnym cenniku. Dla porównania niektóre firmy konkurencyjne za samą produkcję danego prototypu inkasują dodatkowo trzykrotność ceny danej bluzy.

Jak otrzymać swój prototyp?

Aby otrzymać własny, darmowy egzemplarz bluzy, należy przede wszystkim zdecydować się na konkretny krój i kolor oraz zaakceptować jedno z zaprojektowanych przez naszych grafików logo. Wówczas BluzLO dostarczy daną próbkę do Twojej szkoły lub uczelni, a Ty nie poniesiesz za to dodatkowych kosztów. Możesz również wziąć udział w szkolnej sesji zdjęciowej, z wykorzystaniem naszych produktów, by na jej koniec móc wybrać taką bluzę, jaka Ci się spodoba. 

Spersonalizowana odzież dla każdego
W BluzLO udowadniamy, że przygotowanie akcesoriów z logo Twojej szkoły lub uczelni nie musi oznaczać dodatkowego obciążenia dla Twojego portfela. Zależy nam, aby każdy uczeń lub student miał możliwość zakupić wymarzoną bluzę, lub torbę ze szkolną symboliką i mógł cieszyć się jej ostatecznym kształtem.